cesky rozhlas

2022 - CELOSTÁTNÍ KOLO -  Brno 19.6.2022 (divadlo Radost)

Celostatní kolo 2022 proběhne tradičně v prostorách Loutkového divadla RADOST v Brně a to  19. června 2022 ve 14 hodin

V první desítce tj. ve zlatém pásmu se umístili:

Bobčíková  Adéla Horní Němčí
Bruštíková Natálie Strání
Juračáková Tereza Trojanovice
Ondrušková Natálie Bojkovice
Pavlík Jan Hrubá Vrbka 
Sýkorová Barbora          Ševětín
Šalamounová   Alžběta Ostravice
Toth Ondřej Milovice
Vejvoda  Matěj Rokycany
Zubrová Anna Uherské Hradiště

 Ve stříbrném pásmu se umístili:

Gregorová  Lada  Velký Ořechov
Janatová Veronika Praha
Kunc Lukáš Rokycany
Kysilko Jiří Rokycany
Vanduch Václav Valašská Bystřice
Pincová Anežka Mrákov
Rychnovská    Eliška Jihlava
Stevenson Luke Joshua    Jablonec nad Nisou

(Jména jsou řazena abecedně)

Po kliknutí na příjmení se vám zobrazí videozáznam daného interpreta (autor Vlastimil Ondra)

 Fotografie

Videozáznam

 Video - zákulisí - sestřih

 

 

 

2022 - MORAVSKO - SLEZSKÉ KOLO - Rožnov pod Radhoštěm 14.5.2022 (Janikova stodola)

Moravsko - Slezké kolo 2022 proběhlo tradičně v prostorách Janíkovy stodoly ve Valašském muzeu v přírodě a to v sobotu 14. května 2022 ve 14 hodin

 NOMINOVÁNI BYLI SOUTĚŽÍCÍ Z NIŽŠŠÍCH KOL SOUTĚŽE DLE UVEDENÝCH PRAVIDEL 

Postupující  v abecedním řazení:

Děti a píseň 22 MaS

Adéla Bobčíková - Horní Němčí

Natálie Bruštíková - Strání

Lada Gregorová - Velký Ořechov

Tereza Juračáková - Trojanovice

Matylda Kubiczková - Pstruží

Natálie Ondrušková - Bojkovice

Jan Pavlík - Hrubá Vrbka

Alžběta Šalamounová - Ostravice

Ondřej Toth - Milovice

Václav Vanduch - Valašská Bystřice

Anna Zubrová - Uherské Hradiště

Fotografie

Video - sestřih

Video - celé

Video - soutěžící jednotlivě

 

 

2021 - CELOSTÁTNÍ KOLO -  Brno 28.11.2021 (divadlo Radost)Děti a píseň 21 Brnom

Celostatní kolo 2021 proběhne tradičně v prostorách Loutkového divadla RADOST v Brně a to  28. listopadu 2021

NOMINOVÁNI BUDOU SOUTĚŽÍCÍ, KTEŘÍ SE UMÍSTÍ V POSTUPOVÝCH POZICÍCH ZEMSKÝCH KOL

 

 

 

 

 

 

___________________________________________________________________________________________________

2021 - MORAVSKO - SLEZSKÉ KOLO - Rožnov pod Radhoštěm 6.11.2021 (Janikova stodola)Děti a píseň MaS 21 plakát m

Moravsko - Slezké kolo 2021 proběhne tradičně v prostorách Janíkovy stodoly ve Valašském muzeu v přírodě a to v sobotu 6. listopadu 2021

NOMINOVÁNI BUDOU SOUTĚŽÍCÍ Z NIŽŠŠÍCH KOL SOUTĚŽE DLE UVEDENÝCH PRAVIDEL 

 

 

 

 

 

___________________________________________________________________________________________________

2020 - CELOSTÁTNÍ KOLO -  Brno 13.6.2020 (divadlo Radost)

Z důvodů opatření souvisejících s COVID - 19 dojde pravděpodobně ke změně v termínu, který musí být návazný na zemská kola. O změnách vás budeme informovat.

CELOSTÁTNÍ KOLO BYLO Z DŮVODŮ VLÁDNÍCH OPATŘENÍ ZRUŠENO, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

___________________________________________________________________________________________________

 

2020 - MORAVSKO - SLEZSKÉ KOLO - Rožnov pod Radhoštěm 17.5.2020 (Janikova stodola)Děti a píseň 20 m

Z důvodů opatření souvisejících s COVID - 19 dojde pravděpodobně ke změně v termínu, který musí být návazný na regionální a oblastní kola. O změnách vás budeme informovat.

S OHLEDEM NA SKUTEČNOST, ŽE NEPROBĚHLA VŠECHNA NIŽŠÍ KOLA A SOUČASNĚ VLÁDNÍ NAŘÍZENÍ, STRAN COVIDu 19, NEDOVOLILA USKUTEČNIT AKCI.

VYBRALI POŘADATELÉ Z KAŽDÉHO REGIONU JEDNOHO Z POSTUPUJÍCÍCH A  BROLN S TĚMITO INTERPRETY NATOČIL ROZHLASOVÉ SNÍMKY, KTERÉ USLYŠÍTE 1. LEDNA 2020 V ODPOLEDNÍCH HODINÁCH NA VLNÁCH ČESKÉHO ROZHLASU BRNO A ČESKÉHO ROZHLASU ZLÍN.

FOTOGRAFIE Z NATÁČENÍ JSOU KE SHLÉDNUTÍ ZDE: DĚTI A PÍSEŇ 2020 - STUDIO BRNO

 

___________________________________________________________________________________________________

2019 - CELOSTÁTNÍ KOLO -  Brno 22.6.2019 (divadlo Radost)

Výsledky v abecedním řazení:plakát celost 19 web

Veronika Bartošová - Frenštát pod Radhoštěm

Dorota Brůčková - Velké Bílovice

Jiří Kašpar - Vsetín

Amálie Koníčková - Hradčovice

Alžběta Mičková - Moravský Písek

Natálie Ondrušková - Bojkovice

Jan Pavlík - Hrubá Vrbka

Vendula Šmejkalová - Sezimovo Ústí

Pavlína Tomčalová - Dolní Bojanovice

Barbora Zlámalová - Hovorany 

 

 Fotografie

Video (autor: Vlastimil Ondra)

 

___________________________________________________________________________________________________

2019 - MORAVSKO - SLEZSKÉ KOLO - Rožnov pod Radhoštěm 26.5.2019 (Janikova stodola) Plakát pro web

Výsledky v abecedním řazení:

Veronika Bartošová - Frenštát pod Radhoštěm

Dorota Brůčková - Velké Bílovice

Jiří Kašpar - Vsetín

Amálie Koníčková - Hradčovice

Alžběta Mičková - Moravský Písek

Natálie Ondrušková - Bojkovice

Jan Pavlík - Hrubá Vrbka

Pavlína Tomčalová - Dolní Bojanovice

Adam Tomeček - Ratíškovice

Barbora Zlámalová - Hovorany

 

Fotografie

Video

___________________________________________________________________________________________________

2018 - CELOSTÁTNÍ KOLO -  Brno 2.6.62018 (divadlo Radost)

Výsledky v abecedním řazení:

Lucie Fizerová - Frýdek - Místek - Lašskoplakát web brno

Lucie Gajdová - Kyjov - Slovácko

Tereza Kašparová - Vsetín Valašsko

Barbora Lošťáková - Bílovice nad Svitavou - Brněnsko

Jan Pavlík - Hrubá Vrbka - Slovácko

Sabina Pourová - Jablonec nad Nisou - Severní Čechy

Klára Šimková - Vizovice - Valašsko

Pavlína Tomčalová - Dolní Bojanovice - Slovácko

Julie Vajdáková - Březůvky - Valašsko

Magdalena Žmolíková - Nedakonice - Slovácko

___________________________________________________________________________________________________

2018 - MORAVSKO - SLEZSKÉ KOLO - Rožnov pod Radhoštěm 20.5.2018 (Janikova stodola) 

Výsledky v abecedním řazení:

Lucie Fizerová - Frýdek Místekplakát web

Tereza Frýdová - Dubicko

Lucie Gajdová - Kyjov

Tereza Kašparová - Vsetín

Barbora Lošťáková - Bílovice nad Svitavou

Jan Pavlík - Hrubá Vrbka

Klára Šimková - Vizovice

Pavlína Tomčalová - Dolní Bojanovice

Julie Vajdáková - Březůvky

Magdalena Žmolíková - Nedakonice

 

____________________________________________________________________________________________________

2017 - CELOSTÁTNÍ KOLO - Kyjov 17.6.2017

Výsledky v abecedním řazení:

Dorota Brůčková - Velké Bíloviceplakát celost 17

Vojtěch Frňka - Vsetín

Anita Horváthová - Český Těšín

Zuzana Jurenková - Frýdek - Místek

Veronika Kachlová - Bohumín

Lucie Kovářová - Jablonec nad Nisou

Alžběta Mičková - Moravský Písek

Radek Pecka - Planá

Babeta Růžičková - Kyjov

Adéla Řiháková - Svatobořice - Mistřín

____________________________________________________________________________________________________

2017 - MORAVSKO - SLEZSKÉ KOLO - Valašské Meziříčí  14.5.2017

Výsledky v abecedním řazení:

Dorota Brůčkováplakát MaS 17

Vojtěch Frnka

Eliška Horehleďová

Anita Horvátová

Petr Huňař

Zuzana Jurenková

Veronika Kachlová

Amálie Koníčková

Alžběta Mičková

Babeta Růžičková

Adéla Řiháková

Matěj Velký

náhradníci:

Lucie Gajdová

Tereza Kašparová

____________________________________________________________________________________________________

2016 - CELOSTÁTNÍ KOLO - Vsetín 5.6.2016  Děti a píseň 16 CR male

Výsledky v abecedním řazení:

Lucie Fizerová - Frýdek Místek

Patrik Hradecký - Domažlice

Veronika Kachlová - Bohumín

Tereza Kašparová - Vsetín

Sára Kokešová - Kozlovice

Lucie Kovářová – Jablonec nad Nisou 

Lucie Gajdová - Kyjov

Tereza Kašparová - Vsetín

Barbora Lošťáková - Bílovice nad Svitavou

Jan Pavlík - Hrubá Vrbka

Klára Šimková - Vizovice

Pavlína Tomčalová - Dolní Bojanovice

Julie Vajdáková - Březůvky

Magdalena Žmolíková - Nedakonice

 

Video

 _____________________________________________________________________________________________________

2016 - MORAVSKO - SLEZKÉ KOLO - Znojmo 15.5.2016Děti a píseň 16 MS male

 Výsledky v abecedním řazení:

 Tereza Bělešová - Lašsko

Lucie Fizerová - Lašsko

Nikola Hebertová - Haná 

Veronika Kachlová - Těšínské Slezsko

Sára Kokešová - Lašsko

Tereza Kašparová - Valašsko

Petra Lukůvková - Valašsko

Alžběta Mičková - Slovácko

Štěpán Pospíšil - Valašsko

Adéla Řiháková - Slovácko

Adam Trávníček – Hanácké Slovácko

Markéta Varmužová - Slovácko

Jako náhradníci byly určeny:

Nikol Martincová - Valašsko

Dana Rokytová - Valašsko.

 

Video 

_______________________________________________________________________________________________________

2015 - CELOSTÁTNÍ KOLO - Žďár nad Sázavou 4.10.2015Děti a píseň 15 CR male

Výsledky v abecedním řazení:

Hana Františáková -  Frýdek Místek

Veronika Kachlová - Bohumín

Ewa Kurková - Písečná

Barbora Larischová - Opava

Eliška Minksová - Frýdek Místek

František Polách - Drahotuše

Štěpán Pospíšil - Janová

Markéta Přibková - Domažlice

Alois Stavárek - Jihlava

Kateřina Vrzalová - Velká Bíteš

 

Video

 

_______________________________________________________________________________________________________ 

2014 - CELOSTÁTNÍ KOLO (přehlídka) BrnoZpěváčci 14

logo jmk2021

 

Činnost BROLN finančně podporuje Jihomoravský kraj a statutární město Brno

logo brno

JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com